Taxi Ruda Śląska
Taxi Ruda Śląska Radoszowy do miasta Kerr Aldi tanio cennik 24h.

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Ruda Śląska Radoszowy do miasta Kerr Aldi tanio cennik 24h.

Przejazd taksówką w Rudzie Śląskiej Radoszowy do miasta Kerr Aldi - zajmie Wam samochodem około 83:38 Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 6691.1 km. Cennik Taxi Ruda Śląska do miasta Kerr Aldi, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 30777-33988 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 40143-44759 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taksówka z Rudy Śląskiej Radoszowy do miasta Kerr Aldi mapa.
Ruda Śląska Radoszowy Odległość ok. 6691.1 km.
Czas przejazdu ok. 83:38
Kerr Aldi centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu Taxi Ruda Śląska Radoszowy

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 30777-33988zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 40143-44759zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 40143-44759zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Rudzie Śląskiej?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Ruda Śląska


Taxi Ruda Śląska ile zapłacę za kurs do miasta Kerr Aldi?

Cena taksówki w Rudzie Śląskiej Radoszowy do miasta Kerr Aldi opłata za taki kurs waha się pomiędzy 30777-33988 zł w dzień, noc i dni świąteczne 40143-44759 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 83:38 Zamów Taxi Ruda Śląska do miasta Kerr Aldi


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Rudy Śląskiej?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Ruda Śląska z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Ruda Śląska można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Rudzie Śląskiej, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Rudzie Śląskiej są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Rudy Śląskiej działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.