Taxi Ruda Śląska
Taxi Ruda Śląska Karola Wideckiego do Szczyrku tanio cennik 24h.

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Ruda Śląska Karola Wideckiego do Szczyrku tanio cennik 24h.

Przejazd taksówką w Rudzie Śląskiej Karola Wideckiego do Szczyrku - zajmie Wam samochodem około 1:15 Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 100.6 km. Cennik Taxi Ruda Śląska do Szczyrku, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 460-509 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 600-668 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taksówka z Rudy Śląskiej Karola Wideckiego do Szczyrku mapa.
Ruda Śląska Karola Wideckiego Odległość ok. 100.6 km.
Czas przejazdu ok. 1:15
Szczyrk centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu Taxi Ruda Śląska Karola Wideckiego

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 460-509zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 600-668zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 600-668zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Rudzie Śląskiej?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Ruda Śląska


Taxi Ruda Śląska ile zapłacę za kurs do Szczyrku?

Cena taksówki w Rudzie Śląskiej Karola Wideckiego do Szczyrku opłata za taki kurs waha się pomiędzy 460-509 zł w dzień, noc i dni świąteczne 600-668 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 1:15 Zamów Taxi Ruda Śląska do Szczyrku


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Rudy Śląskiej?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Ruda Śląska z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Ruda Śląska można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Rudzie Śląskiej, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Rudzie Śląskiej są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Rudy Śląskiej działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.