Taxi Ruda Śląska
Taxi Ruda Śląska do miasta Krzeszowice tanio cennik 24h.

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Ruda Śląska do miasta Krzeszowice tanio cennik 24h.

Przejazd taksówką w Rudzie Śląskiej do miasta Krzeszowice - zajmie Wam samochodem około 57 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 70 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 66.7 km. Cennik Taxi Ruda Śląska do miasta Krzeszowice, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 304-337 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 396-441 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taksówka z Rudy Śląskiej centum miasta do miasta Krzeszowice mapa. Osiedle Paryż, Bykowina, Nowa Ruda, Halemba, Osiedle Awaryjne, Radoszowy, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Kaufhaus, Osiedle Myśliwskie, Osiedle Podlas, Fińskie Domki, Osiedle Leśne, Rudzka Kuźnica, Stare Osiedle, Osiedle Halemba II, Kłodnica, Orzegów, Harmonijka, Bielszowice, Osiedle Potyki, Ruda Południowa, Osiedle na Skale, Osiedle Otylia, Kochłowice, Godula, Neubau, Osiedle Mickiewicza, Nowy Bytom, Stara Kuźnia, Kolanija, Młyn Szombierski, Czarny Las, Nowy Wirek, Wirek, Chebzie,
Ruda Śląska centum miasta Odległość ok. 66.7 km.
Czas przejazdu ok. 57 min.
Krzeszowice centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu Taxi Ruda Śląska

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 304-337zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 396-441zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 396-441zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Rudzie Śląskiej?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Ruda Śląska


Taxi Ruda Śląska ile zapłacę za kurs do miasta Krzeszowice?

Cena taksówki w Rudzie Śląskiej do miasta Krzeszowice opłata za taki kurs waha się pomiędzy 304-337 zł w dzień, noc i dni świąteczne 396-441 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 57 min. Zamów Taxi Ruda Śląska do miasta Krzeszowice


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Rudy Śląskiej?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Ruda Śląska z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Ruda Śląska można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Rudzie Śląskiej, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Rudzie Śląskiej są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Rudy Śląskiej działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.