Taxi Ruda Śląska
Taxi Ruda Śląska do miasta Baranów Sandomierski tanio cennik 24h.

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Ruda Śląska do miasta Baranów Sandomierski tanio cennik 24h.

Przejazd taksówką w Rudzie Śląskiej do miasta Baranów Sandomierski - zajmie Wam samochodem około 3:20 Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 266.9 km. Cennik Taxi Ruda Śląska do miasta Baranów Sandomierski, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 1225-1354 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 1597-1781 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taksówka z Rudy Śląskiej centum miasta do miasta Baranów Sandomierski mapa. Stara Kuźnia, Nowy Bytom, Neubau, Rudzka Kuźnica, Fińskie Domki, Ruda Południowa, Godula, Młyn Szombierski, Kochłowice, Osiedle Paderewskiego, Harmonijka, Osiedle Paryż, Kolanija, Osiedle Mickiewicza, Nowa Ruda, Bielszowice, Osiedle Podlas, Halemba, Wirek, Osiedle Kaufhaus, Osiedle na Skale, Osiedle Potyki, Osiedle Leśne, Osiedle Halemba II, Nowy Wirek, Osiedle Otylia, Osiedle Myśliwskie, Kłodnica, Chebzie, Bykowina, Osiedle Awaryjne, Czarny Las, Orzegów, Radoszowy, Stare Osiedle,
Ruda Śląska centum miasta Odległość ok. 266.9 km.
Czas przejazdu ok. 3:20
Baranów Sandomierski centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu Taxi Ruda Śląska

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 1225-1354zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 1597-1781zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 1597-1781zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Rudzie Śląskiej?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Ruda Śląska


Taxi Ruda Śląska ile zapłacę za kurs do miasta Baranów Sandomierski?

Cena taksówki w Rudzie Śląskiej do miasta Baranów Sandomierski opłata za taki kurs waha się pomiędzy 1225-1354 zł w dzień, noc i dni świąteczne 1597-1781 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 3:20 Zamów Taxi Ruda Śląska do miasta Baranów Sandomierski


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Rudy Śląskiej?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Ruda Śląska z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Ruda Śląska można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Rudzie Śląskiej, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Rudzie Śląskiej są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Rudy Śląskiej działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.
Transfer na Lotnisko serwis 24/7 NaLotnisko24h.pl, Polska tel.: +48 880 307 773, Mapa

Potrzebujesz Dojazd lotnisko Modlin zaklep
przewóz na lotniska przed terminem. Błyskawiczny przejazd na lotnisko - Serwis 24h.