Taxi Ruda Śląska
Taxi Świętochłowice, Park Chropaczowski imieniem Kopalni Śląsk kurs do Rudy Śląskiej Chebzie

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Świętochłowice Park Chropaczowski imieniem Kopalni Śląsk kurs do Rudy Śląskiej Chebzie

Przejazd taksówką w Świętochłowicach z ulicy Park Chropaczowski imieniem Kopalni Śląsk do Chebzie w Rudzie Śląskiej - zajmie Wam samochodem około 08 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 25 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 3.5 km. Cennik taksówki z Świętochłowic, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 15-16 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 18-20 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Świętochłowice - Chebzie Ruda Śląska
Świętochłowice Park Chropaczowski imieniem Kopalni Śląsk Odległość ok. 3.5 km.
Czas przejazdu ok. 08 min.
Ruda Śląska Chebzie


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 15-16zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 18-20zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 18-20zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Świętochłowicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Świętochłowice


Taxi Świętochłowice ile zapłacę za kurs do Rudy Śląskiej?

Cena taksówki w Świętochłowicach z ulicy Park Chropaczowski imieniem Kopalni Śląsk do Chebzie w Rudzie Śląskiej opłata za taki kurs waha się pomiędzy 15-16 zł w dzień, noc i dni świąteczne 18-20 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 08 min. Zamów Taxi Świętochłowice do Rudy Śląskiej


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Świętochłowic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Świętochłowice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Świętochłowice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Świętochłowicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Świętochłowicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Świętochłowic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.