Taxi Ruda Śląska
Taxi Świętochłowice, Fryderyka Chopina kurs do Rudy Śląskiej Godula

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Świętochłowice Fryderyka Chopina kurs do Rudy Śląskiej Godula

Przejazd taksówką w Świętochłowicach z ulicy Fryderyka Chopina do Godula w Rudzie Śląskiej - zajmie Wam samochodem około 13 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 30 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 6.7 km. Cennik taksówki z Świętochłowic, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 28-32 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 36-40 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Świętochłowice - Godula Ruda Śląska
Świętochłowice Fryderyka Chopina Odległość ok. 6.7 km.
Czas przejazdu ok. 13 min.
Ruda Śląska Godula


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 28-32zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 36-40zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 36-40zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Świętochłowicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Świętochłowice


Taxi Świętochłowice ile zapłacę za kurs do Rudy Śląskiej?

Cena taksówki w Świętochłowicach z ulicy Fryderyka Chopina do Godula w Rudzie Śląskiej opłata za taki kurs waha się pomiędzy 28-32 zł w dzień, noc i dni świąteczne 36-40 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 13 min. Zamów Taxi Świętochłowice do Rudy Śląskiej


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Świętochłowic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Świętochłowice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Świętochłowice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Świętochłowicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Świętochłowicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Świętochłowic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.