Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H.

Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H.

Pasmanterie Jarosława Dąbrowskiego 26
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H., zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Pasmanterie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taksowka sklepu aldi.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Tew Recykling Szkła. Sp. Z O.o. Kokotek 31
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Dwt Group- Części/ Oleje/ Serwis Samochodowy Pionierów 31
41-711 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Goldhund 11 Listopada 1
41-717 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Nasza Chatka Bar Piwny Strzelecka 1
41-707 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Nomad Pub 1 Maja 213
41-710 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

As Dental Pracownia Protetyczna Maliszewskiego 8
41-710 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Duo Importer Porcelany Karola Goduli 36 p. 307
41-712 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Studio Prestiż Kubiny 26
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Mzon Ruda śląska Jadwigi Markowej 20
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Fundacja Aktywni My łowiecka 8d/1
41-707 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Stowarzyszenie Fundusze Dobrowolnych Składek Pracowników Kwk Halemba Kłodnicka 54
41-706 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Sun Team żymły 36
41-707 Ruda Śląska
Solaria

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Jarosława Dąbrowskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Jarosława Dąbrowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz postoje tele taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H. dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H. Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Proponujemy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi komfort

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Tropis - Pasmanteria I Galanteria Skórzana. Zawadzki H.

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat