Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca

Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca

Szkoły Podstawowe Główna 1
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Główna i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Szkoły Podstawowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, sklep spar taksowka.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Vitec Serwis Komputerowy Kąpielowa 35
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Studio Prestiż Kubiny 26
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Restauracja Bailando Piastowska 6B
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Biuro Solidni Tłumacze Piotra Niedurnego 30
41-709 Ruda Śląska
Tłumacze

Laborex It - Komputery- Kasy Fiskalne-sprzedaż-serwis Solidarności 9
41-706 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Kamieniarstwo Dynkmal 1 Maja 58
41-706 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Zespół Miejskich Przedszkoli Nr 1 Wolności 43
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

Marais Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Pub Skandal Pawła Kubiny 26
41-710 Ruda Śląska
Kluby I Dyskoteki

Alfa Stacja Kontroli Pojazdów Szpaków 51
41-705 Ruda Śląska
Stacje Kontroli Pojazdów

Dom Kultury Bielszowice Kokota 170
41-711 Ruda Śląska
Ośrodki Kultury

Labus J. Rzeźnictwo, Wędliniarstwo Oświęcimska 155
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Główna jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Główna, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca Wirek dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Główna prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi wirek taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca
Główna 1, 41-710 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat