Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Studio Fryzjerskie Damian Duda

Studio Fryzjerskie Damian Duda

Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie 1 Maja 289
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Studio Fryzjerskie Damian Duda, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy 1 Maja i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, Bykowina Taksówki Ruda Śląska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Iszkło 1 Maja 222
41-710 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Auto Części Boronowski 1 Maja 306
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Lombard Korn Floriana 11
41-703 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

P.h.u. Joma Szpitalna 3
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Mozzini Cafe F.u.sy Wyzwolenia 5
41-707 Ruda Śląska
Restauracje

Biuro Zdrowia Kolonia Zwycięstwa 3/2
41-700 Ruda Śląska
Medycyna Naturalna

Adrian Malkowski Usługi Transportowe-auto Komis Paderewskiego 13/4
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Auto-relax Pranie Czyszczenie Tapicerek I Dywanów Stara 15
41-703 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Codepill Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Biuro Tłumaczeń Solidus Hallera 83
41-709 Ruda Śląska
Tłumacze

P.u.h Total Roman Stanowski 1 Maja 206
41-710 Ruda Śląska
Autokomisy, Samochody Używane

Ustronianka Sp. Z O.o. Centrum Dystrybucji Ruda śląska Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Hurtownie

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Wirek 1 Maja jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. 1 Maja, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz express ruda śląska oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Studio Fryzjerskie Damian Duda dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Studio Fryzjerskie Damian Duda Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. 1 Maja prosto do celu Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

skorpion taxi ruda

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Studio Fryzjerskie Damian Duda

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Studio Fryzjerskie Damian Duda
1 Maja 289, 41-710 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat