Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Rodzinny Dom Dziecka Nr 3

Rodzinny Dom Dziecka Nr 3

Pozostałe Instytucje Lecha 10
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Rodzinny Dom Dziecka Nr 3, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Lecha i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Pozostałe Instytucje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a przejazd upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi express ruda slaska lidl.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Keyt Szybowa 2
41-705 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Fhu Gal-car Ludwika Tunkla 83
41-707 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Salon Orange 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Telefony Komórkowe

Natura System Czarnoleśna 18
41-709 Ruda Śląska
Hurtownie

Zz Motoart P.w. Zabrzańska 28 B
41-708 Ruda Śląska
Części Samochodowe

P.p.h.u.oskar Mariusz Nocoń Halembska 5
41-706 Ruda Śląska
Elektryk, Usługi Elektryczne

Stowarzyszenie Dzierżawców Ogródków Działkowych Przy Ulicach Lipińskiej, I Goduli W Rudzie śląskiej Fiołków 1b/3
41-701 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Sławomir Dycha (auto-mix) Katowicka 129
41-705 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Lombard Tena Solidarności 7
41-706 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Bufor Ii - Komputery Joanny 8
41-703 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Auto Service - Toboła Oświęcimska 173
41-707 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Kancelaria Ubezpieczeniowa A.śliwa - Filia Ruda śląska Wolności 20
41-700 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Lecha jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Lecha, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Rodzinny Dom Dziecka Nr 3 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Rodzinny Dom Dziecka Nr 3 Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Lecha prosto do celu Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

najtansze taxi ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Rodzinny Dom Dziecka Nr 3

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Rodzinny Dom Dziecka Nr 3
Lecha 10, 41-710 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat