Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika

Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika

Szkoły Pomaturalne Kałusa 3
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Kałusa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Szkoły Pomaturalne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowki tele ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Matysek Sc Sklep Motoryzacyjny Oświęcimska 143
41-707 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Renata Kołodziej Sklep Z Zabawkami Bobas Sienkiewicza 6
41-710 Ruda Śląska
Sklepy

Auto-serwis Goex Kokotek 66a
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Havana Grzegorz Opiełka 1 Maja 68 a
41-706 Ruda Śląska
Szkoły I Kursy Tańca

Anna Dosiak-adamiec Usługi Psychologiczne Solidarności 15b/19
41-700 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Lombard Delta 1 Maja 236
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Stowarzyszenie Romów 8222;gandi8221; W Rudzie śląskiej Warszawska 7/2
41-700 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Biuro Zdrowia Kolonia Zwycięstwa 3/2
41-700 Ruda Śląska
Medycyna Naturalna

Rudpol - Opa Szyb Walenty 50
41-700 Ruda Śląska
Automatyka I Elektrotechnika

Auto-sprzęt Gwardii Ludowej 29
41-709 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Hr-bhp Księdza Józefa Niedzieli 55
41-700 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Payroll Power Sienkiewicza 1a/5
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Wirek Kałusa jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Kałusa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio west taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Kałusa prosto Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi chebzie taksowki ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. M. Kopernika

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat