Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego

Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego

Kościoły I Parafie Czajkowskiego 16
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Czajkowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Kościoły I Parafie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi tania.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Alfa Stacja Kontroli Pojazdów Szpaków 51
41-705 Ruda Śląska
Stacje Kontroli Pojazdów

Dwt Group- Części/ Oleje/ Serwis Samochodowy Pionierów 31
41-711 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Sklep Rodzinny Piastowska 49
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Auto Części 1 Maja 16
41-706 Ruda Śląska
Części Samochodowe

B&b Jeans Piotra Niedurnego 81
41-709 Ruda Śląska
Krawcy

Pracownia Złotnicza Koralik Augusta Hlonda 26
41-704 Ruda Śląska
Jubilerzy

Domex Rudzki Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Powiatowe Koło Platformy Obywatelskiej Rp Piotra Niedurnego 34
41-709 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Hurtownia Wędlin I Mięsa Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Mobilna Wulkanizacja Tir Międzyblokowa 8/52
41-706 Ruda Śląska
Opony, Wulkanizacja

Przedszkole Niepubliczne - Zaczarowane Przedszkole Szramka 3
41-717 Ruda Śląska
Przedszkola

Fidelis-group Broniewskiego 17
41-711 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Czajkowskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Czajkowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio express oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I Antoniego zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

speedfon speed taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat