Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami

Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami

Przedszkola Tadeusza Sygietyńskiego 6
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Tadeusza Sygietyńskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Przedszkola zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, Taksówki Kłodnica Ruda Śląska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Kaufhaus Fitness Club Piotra Niedurnego 99
41-709 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

1001 Drobiazgów. Sklep Joanny 18
41-703 Ruda Śląska
Sklepy

Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X Szyb Powietrzny 8
41-700 Ruda Śląska
Kościoły I Parafie

Z.p.h. Daw-rek Krótka 4
41-710 Ruda Śląska
Opakowania

Sun Studio - Nowoczesne Solaria 1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska
Solaria

P.h. Indrax S.j. - K. Wszołek, K. Lasoń Piotra Niedurnego 30
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Klub Malucha - Uśmiech Od Ucha Do Ucha Teatralna 4
41-710 Ruda Śląska
żłobki

Salon Fryzjerski Sylwia Tomaszewska 1 Maja 363 1
41-700 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Md-cars Mechanika Pojazdowa Katowicka 162
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Nomad Pub 1 Maja 213
41-710 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Pphu Sezam 2 Sportowców 29
41-711 Ruda Śląska
Przewozy Autokarowe

Urząd Pocztowy Nr 9 Piotra Niedurnego 77
41-709 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Tadeusza Sygietyńskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Tadeusza Sygietyńskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz telefon tele taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami Wirek zawiozą Cię taksówki Adam Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi speed ruda slaska cennik

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Oddziały Przedszkolne Dla Dzieci Z Autyzmem I Niepełnosprawnościami

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat