Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Metamorfozasalon Fryzjerski

Metamorfozasalon Fryzjerski

Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie Sienkiewicza 10/1
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Metamorfozasalon Fryzjerski, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Sienkiewicza i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, Cena Taksi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Pasi Brzuch Restauracja Kłodnicka 95
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Cmentarz Komunalny - Halemba 1 Maja
41-706 Ruda Śląska
Cmentarze

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Orzegowska 25
41-704 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Pak Hurt Hurtownia Artykułów Przemysłowych Jolanta Wielgus Pionierów 31
41-711 Ruda Śląska
Hurtownie

Firanki I Tekstylia U Zosi Jagiellońska 1
41-705 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Doris Salon Kosmetyczny - Dorota Mastalska Paderewskiego 7b
41-710 Ruda Śląska
Salony Piękności

Sławomir Dycha (auto-mix) Katowicka 129
41-705 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Szkoła Podstawowa Nr 16 Im. J. Korczaka Kukułcza 4
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Ks Pogoń Ruda śląska Hallera 14
41-709 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Mona Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Krawcy

Piekarnia Do Dworca 1
41-707 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Maximus Dariusz Pająk Katowicka 31
41-710 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Sienkiewicza jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Sienkiewicza, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz 912 oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Metamorfozasalon Fryzjerski dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Metamorfozasalon Fryzjerski Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Sienkiewicza prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

radio taxi ruda slask

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Metamorfozasalon Fryzjerski

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat