Wirek taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Krystyna Sówka Optyk

Krystyna Sówka Optyk

Optyk, Zakłady Optyczne Jarosława Dąbrowskiego 7
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Krystyna Sówka Optyk, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Optyk, Zakłady Optyczne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Biuro Podróży Nomis Travel Piotra Skargi 8
41-706 Ruda Śląska
Biura Podróży

Pietruszewska Teresa. Bielizna Podlas 3
41-712 Ruda Śląska
Bielizna, Rajstopy, Pończochy

100krotka Kwiaciarnia 1 Maja 275
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Studio Urody Aleksandra Sztolniowa 2
41-705 Ruda Śląska
Styliści, Wizażyści, Projektanci Mody

Kreg Okręgowa Stacja Pojazdów Nowobukowa 3
41-700 Ruda Śląska
Stacje Kontroli Pojazdów

Auto Ma.ja. Szczęść Boże 18
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Phu Refleks Pawła 8
41-700 Ruda Śląska
Elektronarzędzia

Usługi Transportowe Marcel Kubiny 5d/14
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Saffira Ludwika Tunkla 5
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Gold-test Hallera 20
41-709 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Biuro Rachunkowe Zakpol Nowy świat 11
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Grandmaster Sp. Z O.o. Mgr Inż. Andrzej Gajda Kokotek 16
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Jarosława Dąbrowskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Jarosława Dąbrowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz speed ruda śląska oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Krystyna Sówka Optyk dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 dowieziemy Cię do Krystyna Sówka Optyk w Wirek taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Jarosława Dąbrowskiego Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Bykowina

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Krystyna Sówka Optyk

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat