Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla Ciebie



TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h




Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
In Medio - Salonik Prasowy

In Medio - Salonik Prasowy

Sklepy 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Dowieziemy Cię z i do In Medio - Salonik Prasowy, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy 1 Maja i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Sklepy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, ruda slaska west taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Taxi » Ruda Śląska » Wirek » Dzwoń ☎ 666 388 830

Red Habanero 1 Maja 61
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Szkoła Podstawowa Nr 4 Im. J. Lompy Tołstoja 1
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Skarabeusz Kolonia Zwycięstwa 1
41-700 Ruda Śląska
Opakowania

Iii Liceum Ogólnokształcące Im. Jana Pawła Ii Oświęcimska 90
41-707 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Supermarket Ania Obrońców Westerplatte 7
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Warsztat Mechaniki Pojazdowej Zenon Makula Kochłowicka 5
41-706 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Jawa Usługi Porządkowe Oświęcimska 115
41-700 Ruda Śląska
Usługi Porządkowe, Sprzątanie

Białdyga Jan Serwis Samochodowy Lakiernictwo-blacharstwo-mechanika 1 Maja 213
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Motolp Leder Piotr Romualda Traugutta 3
41-706 Ruda Śląska
Motocykle, Motory

Usługi Finansowo-ubezpieczeniowe Damian Tuszy Piotra Niedurnego 38
41-700 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Pralnia Foka Sp.z O.o. Przedszkolna 6/4
41-712 Ruda Śląska
Pralnie

Ejbisi- Przedszkole Lingwistyczne Z Oddziałami Integracyjnymi Kłodnicka 54A
41-706 Ruda Śląska
Przedszkola

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Wirek 1 Maja jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. 1 Maja, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do In Medio - Salonik Prasowy dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu In Medio - Salonik Prasowy Wirek przywiozą Cię taksówki Adam na ul. 1 Maja prosto do celu Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cena taksowki

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska In Medio - Salonik Prasowy

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
In Medio - Salonik Prasowy
1 Maja 310, 41-710 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat