Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tania Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec

Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec

Prywatne Gabinety I Kliniki Bolesława Chrobrego .Westerplatte 7
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Bolesława Chrobrego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Prywatne Gabinety I Kliniki zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowka west.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

żłobek Miejski Misiakowo Kościelna 35
41-700 Ruda Śląska
żłobki

Dom Opieki Senior Słowackiego 22
41-710 Ruda Śląska
Rehabilitacja

Ex Solution Pocztowa 5
41-710 Ruda Śląska
Automatyka I Elektrotechnika

Piekarstwo, Ciastkarstwo Poloczek Krzysztof Ludwika Tunkla 110
41-707 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Ad Styła. S.j. Aparaty Słuchowe Piotra Niedurnego 50d
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Orzegowska 25
41-704 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Finu Centrum Finansowania Hallera 20 lok. 16
41-709 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Prokuratura Rejonowa Kokota 168
41-711 Ruda Śląska
Sądy, Prokuratury

Dar-mar Sklep Ogólnospożywczy 1 Maja 61
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Pronet Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Lodziarnia 1 Maja 246
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Ib S.c Zofii Nałkowskiej 6b/33
41-700 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Wirek Bolesława Chrobrego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Bolesława Chrobrego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio taxi skorpion oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec Wirek dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

kosztuje przejazd lotnisko taxi rudy slaskiej

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Gabinet Lekarski Rehabilitacyjny Lek. Med. Bogusław Jakóbiec

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat