Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Fortrade Services Jacek Bubała

Fortrade Services Jacek Bubała

Tereny Rekreacyjne Elsnera 1/9
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Fortrade Services Jacek Bubała, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Elsnera i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Tereny Rekreacyjne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowki ruda slaska biblioteka.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Shell Obrońców Westerplatte 22
41-710 Ruda Śląska
Stacje Paliw

Leś Ośrodek Szkolenia Kierowców Lecha 12/2
41-710 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siekiela 13
41-705 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Softmar Z.u.k. Marek Lustyk Grzegorzka 12/12
41-705 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Międzyblokowa 14b/27
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Wojciech Misz Fts Czwartaków 4
41-706 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Elmak Piotr Makioła Piotra Niedurnego 30
41-709 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Sklep Spożywczo-przemysłowy Aga Energetyków 23
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

F.u.h. Feluś Transport 1 Maja 324/20
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Relax Biuro Usług Turystycznych I Ubezpieczeniowych Miodowa 13
41-706 Ruda Śląska
Biura Podróży

Dom Opieki Senior Słowackiego 22
41-710 Ruda Śląska
Rehabilitacja

Przedstawicielstwo Handlowe Jerzy Stoinski Wołkowa 3
41-703 Ruda Śląska
Pośrednictwo Handlowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Elsnera jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Elsnera, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi speed numer oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Fortrade Services Jacek Bubała dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Fortrade Services Jacek Bubała Wirek dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Elsnera prosto do celu Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

przewoz ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Fortrade Services Jacek Bubała

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat