Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca

Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca

Cmentarze Czajkowskiego 16
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Czajkowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Cmentarze zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taksowki ruda slaska noclegi.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Tip Profiles Hallera 83
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Havana Grzegorz Opiełka 1 Maja 68 a
41-706 Ruda Śląska
Szkoły I Kursy Tańca

Spar - Godula Latki 2
41-703 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Bajka. Bar Goduli 23
41-703 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Inter Mag Księdza Jana Szymały 6b/3
41-709 Ruda Śląska
Usługi Spawalnicze

P.h.u. Euro Mobil łukowa 8
41-707 Ruda Śląska
Lakiery Samochodowe

Rodzinny Dom Dziecka Nr 2 Leśna 18
41-706 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Dacom Adama Mickiewicza 8/46
41-700 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Sklep Wielobranżowy Wolności 29
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Miejskie Przedszkole Nr 8 Antoniego Maya 5
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

Restauracja Stara Drukarnia Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Restauracje

Firma Handlowa Lering Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska
Hurtownie

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Czajkowskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Czajkowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kontakt tele taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca Wirek dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Czajkowskiego prosto do Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

numer taksowke radio taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat