Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Wirek TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Wirek
As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa

As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa

Blacharstwo I Lakiernictwo Kałusa 30
41-710 Ruda Śląska, Wirek Śląskie

Przywieziemy Cię z i do As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Wirek Ruda Śląska przy ulicy Kałusa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Blacharstwo I Lakiernictwo zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Wirek online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, postoj taksowek.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Wirek:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Wirek Zamów ☎ 666 388 830

Skup Surowców Wtórnych Nowak Stanisław Piotra Niedurnego 5
41-709 Ruda Śląska
Złom, Surowce Wtórne

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Abakus Karłowicza 26
41-710 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Sala Zabaw Urwis Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Szkoła Podstawowa Nr 22 Ratowników 15
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Urząd Pocztowy Nr 7 - Filia Gwarecka 19
41-717 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Rodzinny Dom Dziecka Nr 1 Broniewskiego 8
41-711 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Euro-energia Halembska 98
41-706 Ruda Śląska
Energetyka

Alexis Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Studio Miłka Sienkiewicza 1a
41-710 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Biuro Podatkowe Konto Marta Bodnar 1 Maja 264/4
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Sala Zabaw Baśniogród Teatralna 4
41-710 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Antra Sp. Z O.o. Księdza Józefa Niedzieli 9
41-707 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Wirek? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Wirek Kałusa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Wirek ul. Kałusa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi express kontakt oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa Wirek zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Kałusa prosto do Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Wirek, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi tele cennik

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Wirek, Ruda Śląska As Auto Serwis Samochodów Europejskich I Usa

Taxi Wirek, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat