Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc

Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc

Sklepy Wolności 3A
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Wolności i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Sklepy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, Taksówka Ruda Śląska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Ruda Zamów ☎ 666 388 830

Rude Klocki Chryzantem 10
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Prywatne I Społeczne

Time4fitness Miodowa 6
41-706 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Finu Centrum Finansowania Hallera 20 lok. 16
41-709 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Manhattan Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Tom-mar Wolności 114
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Ppu Woch-met Toczenie Frezowanie Obróbka Skrawaniem - Andrzej Wochnik Kokota 204
41-711 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba 1 Maja 36
41-706 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Miejskie Przedszkole Nr 32 Ludwika Tunkla 96
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Centrum Ceragem - Masaże Kręgosłupa 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska
Medycyna Naturalna

Gym Shop Marii Konopnickiej 13
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Smakomania 1 Maja 38
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Bes Sp.z O.o Tuwima 8
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Ruda Wolności jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Wolności, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio express taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Wolności prosto do celu Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi group

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Sklep Przemysłowy Irena I Dariusz Macha Sc

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat