Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Kościoły I Parafie Szyb Powietrzny 8
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Szyb Powietrzny i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Kościoły I Parafie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi ruda slaska lewiatan.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Ruda Zamów ☎ 666 388 830

Auto Ma.ja. Szczęść Boże 18
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Country Sztygarska 9
41-705 Ruda Śląska
Ośrodki Kultury

Hodowla Yorkshire Terrier Aker Szkolna 29
41-711 Ruda Śląska
Salony Pielęgnacji Zwierząt

Jazz Cafe Kubiny 16
41-710 Ruda Śląska
Restauracje

Doradztwo Ubezpieczeniowe Piotra Niedurnego 32
41-709 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Sklep Motoryzacyjny 126p Obrońców Westerplatte 20
41-700 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Biedronka - Ruda Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Roter Sj Ludwika Tunkla 94
41-707 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Profi Credit Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

April Logistyka Sp. Z O. O. śmiłowicka 24
41-706 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Biuro Rachunkowe Duda Danuta Hallera 18a
41-709 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Sacom System Augusta Hlonda 42
41-704 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Ruda Szyb Powietrzny jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Szyb Powietrzny, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz speed postoj oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Parafia - Kościół Pw. św. Piusa X zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Szyb Powietrzny prosto do celu Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi kosztuje

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat