Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Kościoły I Parafie Szyb Powietrzny 8
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Szyb Powietrzny i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Kościoły I Parafie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań tele taxi ruda slaska kontakt. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Ruda Zamów ☎ 666 388 830

Phu''kim'' Sztolniowa 7/10
41-705 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

2b3 Sport 1 Maja 61
41-706 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Sala Zabaw Urwis Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Zakład Fryzjerski Wyciślik Adolf 1 Maja 25
41-706 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Sklep Ogólnospożywczy To Tu Super Solidarności 22
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Sybillaart.pl Radoszowska 34/3
41-707 Ruda Śląska
Jubilerzy

Cmentarz Przy Parafii św. Wawrzyńca Czajkowskiego 16
41-710 Ruda Śląska
Cmentarze

Miejskie Przedszkole Nr 38 Astrów 5
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

Biuro Podróży Speed Travel 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska
Biura Podróży

Miejskie Przedszkole Nr 42 Brzozowa 2
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Przychodnia Specjalistyczna W Rudzie śląskiej Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Usługi Pogrzebowe Sebastian Zając 1 Maja 75
41-706 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Ruda Szyb Powietrzny jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Szyb Powietrzny, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi skorpion oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 przywieziemy Cię do Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X w Ruda taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Szyb Powietrzny Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi taksowka ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Parafia Ruda - Kościół Pw. św. Piusa X

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat