Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
P.h Alfa Elektro

P.h Alfa Elektro

Hurtownie Zabrzańska 38a
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Dowieziemy Cię z i do P.h Alfa Elektro, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Zabrzańska i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Hurtownie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, ruda speed taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Taxi » Ruda Śląska » Ruda » Dzwoń ☎ 666 388 830

Unicum.t Sp. Z O.o. Chorzowska 60
41-709 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Mwodszkodowania Wyzwolenia 107
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Pracownia Protetyki Stomatologicznej Skowronków 3
41-705 Ruda Śląska
Usługi Medyczne

Stacja Kontroli Pojazdów Kanclerz Obrońców Westerplatte 26
41-710 Ruda Śląska
Stacje Kontroli Pojazdów

Biedronka - Nowy Bytom Piotra Niedurnego 1
41-709 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Burloch Cafe Bytomska 15
41-704 Ruda Śląska
Restauracje

Usługi Elektryczne Grzegorz Niedworok Adama Mickiewicza 6/124
41-700 Ruda Śląska
Elektryk, Usługi Elektryczne

Bar Przysmak 1 Maja 31
41-706 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Huta Pokój Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
Huty, Przedsiębiorstwa Hutnicze

Schindler Polska Sp. Z O.o. Zabrzańska 24
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Pomoc Drogowa Usługi Transportowe Pawła Kubiny 31/15
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Zakuwanie Węży - Cbd Serwis Węży Kokotek 36
41-700 Ruda Śląska
Hydraulicy

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Ruda Zabrzańska jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Zabrzańska, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi west telefon oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do P.h Alfa Elektro dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu P.h Alfa Elektro dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Zabrzańska prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi taksowki rudzie slaskiej

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska P.h Alfa Elektro

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
P.h Alfa Elektro
Zabrzańska 38a, 41-700 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat