Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Przychodnie I Poradnie Ballestremów 16
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Ballestremów i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Przychodnie I Poradnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, skorpion taxi kochlowice.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Ruda Zamów ☎ 666 388 830

Psp - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Strażacka 10
41-710 Ruda Śląska
Straż Pożarna

Vital 1 Maja 323
41-710 Ruda Śląska
Masaż, Salony Masażu

Studio Fryzjerskie Madlene Pokoju 1/2
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Jar-bos Sienkiewicza 11/6
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Auto Serwis Giba Gustawa Morcinka 2
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Siedziba Rady Miejskiej Sld Piotra Niedurnego 67/1
41-709 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Access S.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Czarnoleśna 18
41-709 Ruda Śląska
Hurtownie

La Piazza - Telepizza Chorzowska 7
41-709 Ruda Śląska
Pizzerie

Antra Sp. Z O.o. Księdza Józefa Niedzieli 9
41-707 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Sklep Militarny Silesia Shop 1 Maja 251/1
41-710 Ruda Śląska
Sklepy

Nzoz Terapia Ośrodek Rehabilitacji I Rozwoju Człowieka W Rudzie śląskiej Kłodnicka 2
41-706 Ruda Śląska
Masaż, Salony Masażu

Inter Mag Księdza Jana Szymały 6b/3
41-709 Ruda Śląska
Usługi Spawalnicze

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Ruda Ballestremów jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Ballestremów, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz 88 oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi express ruda slaska halemba

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat