Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik

Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik

Ośrodki Kultury Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Cypriana Kamila Norwida i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Ośrodki Kultury zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi tesco ruda slaska kintakt.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Taxi » Ruda Śląska » Ruda » Dzwoń ☎ 666 388 830

Restauracja Smakowita Przystań Antoniego Sieronia 1
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Legato Sp. Z O. O. Kokotek 32
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Fines Operator Bankowy Kłodnicka 56e
41-706 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Restauracja Czarny Kot Kingi 30
41-711 Ruda Śląska
Restauracje

Korn Lombard Sienkiewicza 13
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Fortrade Services Jacek Bubała Elsnera 1/9
41-710 Ruda Śląska
Tereny Rekreacyjne

Biedronka - Godula Goduli 13
41-712 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Jarkar Jarosław Bartodziej Dobrej Nadziei 2/1
41-709 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Legros Fryzjerskie Studio Stylistyczne Augusta Hlonda 29
41-704 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Softmar Z.u.k. Marek Lustyk Grzegorzka 12/12
41-705 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Tonsmeier Południe Sp. Z O. O. Kokotek 33
41-700 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Empik 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Księgarnie

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Ruda Cypriana Kamila Norwida jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Cypriana Kamila Norwida, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi orzegow taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Matecznik
Cypriana Kamila Norwida 26, 41-700 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat