Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury

Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury

Ośrodki Kultury Wincentego Janasa 28
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Wincentego Janasa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Ośrodki Kultury zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, numer taxi ruda slaska wirek.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Ruda Zamów ☎ 666 388 830

Biuro Kredytowe Kłodnicka 97/225
41-706 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Ks Slavia Ruda śląska Sosinki 1
41-700 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Big Star 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Dorabianie Kluczy Zabrzańska 62 a
41-700 Ruda Śląska
ślusarze, Dorabianie Kluczy

Mechanika Pojazdowa Młyńska 78
41-706 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Phu Refleks Pawła 8
41-700 Ruda Śląska
Elektronarzędzia

Urząd Pocztowy Nr 1 Wolności 8
41-700 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Ewa Hoszek Biuro Rachunkowe Młyńska 40
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Części Samochodowe Ludwika Tunkla 111
41-707 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Studio Fryzjerskie Barbara 1 Maja 275
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Studio Fryzjerskie Inspiracjaklaudia Korzycka Joanny 2a
41-703 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Donna 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Ruda Wincentego Janasa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Wincentego Janasa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio express oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Wincentego Janasa prosto do celu Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

radio taxi speed

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat