Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Kem-profil Sp. Z O.o.

Kem-profil Sp. Z O.o.

Wyroby Hutnicze 1 Maja 380
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Kem-profil Sp. Z O.o., wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy 1 Maja i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Wyroby Hutnicze zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, numery taxi speed ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Taxi » Ruda Śląska » Ruda » Dzwoń ☎ 666 388 830

Auto Serwis Kocybała Piotra Niedurnego 81
41-700 Ruda Śląska
Klimatyzacja Samochodowa

Salon Fryzjersko Kosmetyczny I Solarium Solidarności 5/1
41-706 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Urząd Pocztowy Nr 10 Jarosława Dąbrowskiego 8
41-710 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Keyt Szybowa 2
41-705 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Bolid Ośrodek Szkolenia Kierowców Pokoju 5/4
41-709 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Grzegorz Bochoń Augusta Hlonda 52
41-704 Ruda Śląska
Elektromechanika I Elektronika Samochodowa

F.h.u. Oleńka Sienkiewicza 6
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Pec - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Zabrzańska 38
41-700 Ruda Śląska
Dostawcy Mediów

Lakiery Samochodowe Raflak Mostowa 3
41-710 Ruda Śląska
Lakiery Samochodowe

Euro-sam - Sklep Spożywczy Kokota 165
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Hetman Piwiarnia Jacka 33
41-707 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Restauracja Kamienny Dom Ignacego Kaczmarka 1
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Ruda 1 Maja jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. 1 Maja, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Kem-profil Sp. Z O.o. dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Kem-profil Sp. Z O.o. przywiozą Cię taksówki Adam na ul. 1 Maja prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi lotnisko ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Kem-profil Sp. Z O.o.

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Kem-profil Sp. Z O.o.
1 Maja 380, 41-700 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat