Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Bistro Bambino

Bistro Bambino

Restauracje łowiecka 5a
41-700 Ruda Śląska, Ruda Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Bistro Bambino, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy łowiecka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Restauracje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Ruda online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, Taxi Czarny Las Ruda Śląska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

Taxi » Ruda Śląska » Ruda » Dzwoń ☎ 666 388 830

Horn Net Jednicki - Usługi Fotograficzne Plebiscytowa 23/3
41-705 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Roter Sj Ludwika Tunkla 94
41-707 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Serwis Opon - Diagnostyka Komputerowa - Opony Używane 1 Maja 213
41-710 Ruda Śląska
Opony, Wulkanizacja

Pph Pama Ruda śl. Kokota 92
41-711 Ruda Śląska
Biura Podróży

Centrum Dietetyczne Naturhouse Nowy Bytom Czarnoleśna 17 1
41-709 Ruda Śląska
Usługi Medyczne

F.h.u. M-trans Michał Niemczyk Piotra Niedurnego 13
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Domex Rudzki Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Centrum Kształcenia Praktycznego I Doskonalenia Zawodowego W Rudzie śląskiej Hallera 6
41-709 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Bus24.biz - Marzanna Rydzewska Joanny 18/28
41-703 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Uni - Tel Piotra Niedurnego 47a
41-709 Ruda Śląska
Telefony Komórkowe

Salon Fryzjerski Look Piechy 6
41-704 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Gks Grunwald Kłodnicka 54
41-706 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Ruda łowiecka jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. łowiecka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz numer tele oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Bistro Bambino dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Bistro Bambino zawiozą Cię taksówki Adam na ul. łowiecka prosto do celu Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

komfort taxi cennik

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Bistro Bambino

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Bistro Bambino
łowiecka 5a, 41-700 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat