Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Orzegów TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Orzegów
Restauracja - Mettaxa

Restauracja - Mettaxa

Restauracje Augusta Hlonda 10
41-704 Ruda Śląska, Orzegów Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Restauracja - Mettaxa, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Orzegów Ruda Śląska przy ulicy Augusta Hlonda i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Restauracje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Orzegów online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi bielszowice taksowki ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Orzegów:

Taxi » Ruda Śląska » Orzegów » Dzwoń ☎ 666 388 830

Tomasz Materla Pracownia Konserwatorsko - Artystyczna Solna 2
41-707 Ruda Śląska
Konserwacja Zabytków

Miejskie Przedszkole Nr 14 Węglowa 8
41-708 Ruda Śląska
Przedszkola

Pc Service Nowary 1a
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Miejskie Przedszkole Nr 36 Ignacego Kaczmarka 9
41-706 Ruda Śląska
Przedszkola

Art Studio Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska
Drukarnie

Mzon Ruda śląska Jadwigi Markowej 20
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Inter-stop Chłopska 1
41-706 Ruda Śląska
Hotele, Motele, Noclegi

Urząd Pocztowy Nr 12 - Filia Augusta Hlonda 18
41-712 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Inter Mag Księdza Jana Szymały 6b/3
41-709 Ruda Śląska
Usługi Spawalnicze

Rude Klocki Chryzantem 10
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Prywatne I Społeczne

Urząd Pocztowy Nr 9 - Agencja Pocztowa Czarnoleśna 2
41-709 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Sklep Rodzinny Piastowska 49
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Orzegów? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Orzegów Augusta Hlonda jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Orzegów ul. Augusta Hlonda, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Restauracja - Mettaxa dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Restauracja - Mettaxa Orzegów zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Augusta Hlonda prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Orzegów, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

radiotaxi ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Orzegów, Ruda Śląska Restauracja - Mettaxa

Taxi Orzegów, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Restauracja - Mettaxa
Augusta Hlonda 10, 41-704 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat