Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Orzegów TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Orzegów
Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser

Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser

Blacharstwo I Lakiernictwo Augusta Hlonda 45
41-704 Ruda Śląska, Orzegów Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Orzegów Ruda Śląska przy ulicy Augusta Hlonda i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Blacharstwo I Lakiernictwo zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Orzegów online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań ruda slaska kaufland taksowki. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Orzegów:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Orzegów Zamów ☎ 666 388 830

Miejskie Przedszkole Nr 25 Piotra Skargi 117
41-706 Ruda Śląska
Przedszkola

Violinowa Gospoda Krasińskiego 1
41-710 Ruda Śląska
Restauracje

Fabryka Kebab Piotra Niedurnego 37
41-709 Ruda Śląska
Restauracje

Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej Planty Kowalskiego 3
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Pomaturalne

2b3 Sport 1 Maja 61
41-706 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

I- Consulting Zabrzańska 24
41-700 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Plaza - Centrum Handlowe 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Centra Handlowe-rozrywkowe

Dom Przyjęć Okolicznościowych Stara Kuźnia Piotra Skargi 8
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Beta-com Sp. Z O.o. Oświęcimska 145
41-707 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Ju-jitsu Ruda śląska Ratowników 2
41-709 Ruda Śląska
Sztuki Walki I Samoobrona

Centrum Kosmetologii Cosmovita 1 Maja 363/2
41-710 Ruda Śląska
Salony Piękności

Qumin Bistro&pizza Ks. Pawła Lexa 12
41-706 Ruda Śląska
Pizzerie

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Orzegów? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Orzegów Augusta Hlonda jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Orzegów ul. Augusta Hlonda, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio skorpion oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 dowieziemy Cię do Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser w Orzegów taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Augusta Hlonda Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Orzegów, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

kosztuje taxi pyrzowic

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Orzegów, Ruda Śląska Mechanika Pojazdowa Blacharstwo I Lakiernictwo K. Mestenhauser

Taxi Orzegów, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat