Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxis Ruda Śląska dla Ciebie



TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h




Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Orzegów TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Orzegów
Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką

Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką

Usługi Transportowe Zielińskiego 9/5
41-704 Ruda Śląska, Orzegów Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Orzegów Ruda Śląska przy ulicy Zielińskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Usługi Transportowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Orzegów online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taxi stala oplata ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Orzegów:

Taxi » Ruda Śląska » Orzegów » Dzwoń ☎ 666 388 830

Biedronka - Ruda Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

F.u.h. Feluś Transport 1 Maja 324/20
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Kwiaciarnia Halina śmietana Piotra Niedurnego 55
41-709 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Art Studio Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska
Drukarnie

D&c 4you Hallera 20
41-709 Ruda Śląska
Usługi Porządkowe, Sprzątanie

Hurt-pak Wawelska 2
41-700 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Gaz - Serwis Solidarności 5/4
41-706 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Rodzinny Dom Dziecka Nr 1 Broniewskiego 8
41-711 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Biuro Podatkowe Borkowy Grzegorz 1 Maja 85
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Wiedza Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Kształcenia Młodzieży I Dorosłych Obrońców Westerplatte 2a
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Prywatne I Społeczne

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2 Gliniana 2
41-711 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Orzegów? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Orzegów Zielińskiego jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Orzegów ul. Zielińskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką Orzegów zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Orzegów, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cena taxi kochlowic

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Orzegów, Ruda Śląska Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką

Taxi Orzegów, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką
Zielińskiego 9/5, 41-704 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat