Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla Ciebie



TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h




Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Orzegów TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Orzegów
Ld Holding Sklep Nr 4

Ld Holding Sklep Nr 4

Sklepy Spożywcze Fojkisa 16
41-704 Ruda Śląska, Orzegów Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Ld Holding Sklep Nr 4, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Orzegów Ruda Śląska przy ulicy Fojkisa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Sklepy Spożywcze zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Orzegów online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowki poblizu czarny las ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Orzegów:

Taxi » Ruda Śląska » Orzegów » Dzwoń ☎ 666 388 830

Sławomir Dycha (auto-mix) Katowicka 129
41-705 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej Planty Kowalskiego 3
41-709 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Cinema City 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Kina

Adria Hotel*** & Restauracja Wolności 1
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Legato Sp. Z O. O. Kokotek 32
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Capricorn - Ochrona środowiska Admiralska 26
41-711 Ruda Śląska
Ochrona środowiska

Miejskie Przedszkole Nr 34 Kamienna 46
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Dong Do 1 Maja 213
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Pupil. Sklep Zoologiczny Kokota 159
41-711 Ruda Śląska
Salony Pielęgnacji Zwierząt

Ekomineral Sp. Z.o.o Chorzowska 41
41-709 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Ocynkownia Pokój Sp. Z O.o. Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Autoactive Nowary 1A/105
41-710 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Orzegów? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Orzegów Fojkisa jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Orzegów ul. Fojkisa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Ld Holding Sklep Nr 4 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Ld Holding Sklep Nr 4 Orzegów zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Fojkisa prosto do celu Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Orzegów, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cena taksowki

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Orzegów, Ruda Śląska Ld Holding Sklep Nr 4

Taxi Orzegów, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Ld Holding Sklep Nr 4
Fojkisa 16, 41-704 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat