Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Orzegów TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Orzegów
Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior

Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior

Pomoc Społeczna Puszkina 7
41-704 Ruda Śląska, Orzegów Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Orzegów Ruda Śląska przy ulicy Puszkina i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Pomoc Społeczna zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Orzegów online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi rudzie slaskiej.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Orzegów:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Orzegów Zamów ☎ 666 388 830

Pralnia Profesional Rud-wir S.c. Osiedlowa 10
41-710 Ruda Śląska
Pralnie

Nomad Pub 1 Maja 213
41-710 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Zakład Fryzjerski Wojciecha Bogusławskiego 5
41-704 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Restauracja - Pizzeria Toscania Piotra Niedurnego 65
41-709 Ruda Śląska
Restauracje

Szkoła Podstawowa Nr 27 Ludwika Zamenhofa 12
41-706 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Prototype.pl - Intersieć Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Wsns - Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych Królowej Jadwigi 18
41-704 Ruda Śląska
Szkoły Wyższe, Uniwersytety

Rotor Piotra Niedurnego 131
41-709 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Auto Sonar Hallera 83
41-709 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Gks Wawel Wirek Katowicka 1
41-710 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Sklep Motoryzacyjny 126p Obrońców Westerplatte 20
41-700 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Miejskie Przedszkole Nr 7 Wolności 43
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Orzegów? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Orzegów Puszkina jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Orzegów ul. Puszkina, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz speed kontakt oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior Orzegów zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Puszkina prosto do celu Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Orzegów, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

halemba taksowka adamtaxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Orzegów, Ruda Śląska Dps - Dom Pomocy Społecznej Senior

Taxi Orzegów, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat