Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla Ciebie



TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h




Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej

Szkoły średnie Planty Kowalskiego 3
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Planty Kowalskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Szkoły średnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz komfortow a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taxi for you.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Restauracja - Pizzeria Toscania Piotra Niedurnego 65
41-709 Ruda Śląska
Restauracje

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Młodego Górnika 8
41-704 Ruda Śląska
Przedszkola

Towarzystwo Lekkoatletyczne Pogoń Energetyków 15
41-706 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Usługi Transportowe Przewóz Osób Marek Wolny Szyb Artura 4
41-707 Ruda Śląska
Przewozy Autokarowe

Chipset Michał Poloczek Poznańska 37/2
41-711 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

In Praxi - Jastrzębski Z. Ludwika Tunkla 5
41-707 Ruda Śląska
Wydawnictwa

Alpenski.pl Bolesława Krzywoustego 2b/6
41-705 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Gabinet Psychologiczny Magdalena Witek-kurs Gabora 34/3
41-710 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Krawiectwo Lekkie Grodzka 5
41-706 Ruda Śląska
Krawcy

E.v.i. Electronics Sp. Z O.o. Jana Gierałtowskiego 12
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Biuro Analiz I Usług Komputerowych S.g. Hatłas Sc. Orzegowska 58/3
41-704 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Mroczkowski Leszek. Naprawa Głośników I Obsługa Nagłośnienia łukasiewicza 9a / 19
41-707 Ruda Śląska
Sprzęt Agd I Rtv

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Planty Kowalskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Planty Kowalskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej Nowy Bytom przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

halemba cena taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 Im. J. Markowej
Planty Kowalskiego 3, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat