Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Szkoła Podstawowa Nr 22

Szkoła Podstawowa Nr 22

Szkoły Podstawowe Ratowników 15
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Szkoła Podstawowa Nr 22, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Ratowników i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Szkoły Podstawowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a przejazd upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, numer taxi kochlowice taksowki ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Phu Elka Zbigniew Orczewski Konwalii 6
41-700 Ruda Śląska
Elektryk, Usługi Elektryczne

Comdevelop Sp.j. Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Biedronka - Wirek Odrodzenia 7
41-710 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Autozłom Ruda śląska Katowicka 133
41-705 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Kwiaciarnia Marta Arkadiusz Wieczorek Gwarecka 25a
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Centrum Medyczne Post Medical Pocztowa 7
41-710 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Parafia Ewangelicko - Augsburska 1 Maja 291
41-710 Ruda Śląska
Kościoły I Parafie

Firma Marina 1 Maja 290/ 1
41-710 Ruda Śląska
Sklepy

Dom Pomocy Społecznej Dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych Oddziałów Młodzieży Powstańczej 3
41-707 Ruda Śląska
Pomoc Społeczna

Fitness Studio Maximus Kłodnicka 95
41-706 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Nzoz Przychodnia Lekarska Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Salon Firan F.h.u. Agnieszka Mader Plac Jana Pawła Ii 3b/1
41-709 Ruda Śląska
Sklepy

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Ratowników jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Ratowników, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Szkoła Podstawowa Nr 22 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Szkoła Podstawowa Nr 22 Nowy Bytom dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Ratowników prosto do celu Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Szkoła Podstawowa Nr 22

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Szkoła Podstawowa Nr 22
Ratowników 15, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat