Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni

Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni

Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje Piotra Niedurnego 69
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Piotra Niedurnego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań taxi ruda slaska tele. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom Zamów ☎ 666 388 830

Zakład Poligraficzny Mewa - Druk Achtelika 2
41-700 Ruda Śląska
Drukarnie

Studio Szminka Planty Kowalskiego 4
41-709 Ruda Śląska
Salony Piękności

Silesia Job Center Sp. Z O. O. Jadwigi śląskiej 27
41-706 Ruda Śląska
Pośrednictwo Pracy

Plus Logistics Spółka Jawna Szyb Walenty 32
41-700 Ruda Śląska
Spedycja, Kurierzy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 Im. M. Kopernika Kałusa 3
41-710 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Twój Fryzjer Korfantego 21/7
41-705 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Trans-speed Przeprowadzki Ruda śląska Skowronków 2/13
41-705 Ruda Śląska
Przeprowadzki

Szkoła Podstawowa Nr 23 Im. J. Brzechwy 11 Listopada 15
41-705 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Autoserwis-ruda Jaracza 8
41-703 Ruda Śląska
Blacharstwo I Lakiernictwo

Dams & Isenberg Sp. Z O.o. Kalinowa 12
41-707 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Fhu Storm Jordana 135 / 1
41-711 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Piotra Niedurnego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Piotra Niedurnego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz telefon speed taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 zawieziemy Cię do Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni w Nowy Bytom taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Piotra Niedurnego Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

zamow taksowke

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-ni

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat