Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Szkoły Pomaturalne Planty Kowalskiego 3
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Planty Kowalskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Szkoły Pomaturalne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, ruda slaska taxi przychodnia.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Biuro Podróży Speed Travel 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska
Biura Podróży

Hr-bhp Księdza Józefa Niedzieli 55
41-700 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Codicomp Paderewskiego 13 A
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Pikabu Kreatywna Przestrzeń Dla Dzieci Kubiny 4
41-710 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Sęk 2. Produkcja Brykietu Długa 16
41-707 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Beta-com Sp. Z O.o. Oświęcimska 145
41-707 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Hurtownia Odzieży Textilex Zabrzańska 9
41-707 Ruda Śląska
Hurtownie

Hala Zapaśnicza W Orzegowie - Mosir Bytomska 13
41-704 Ruda Śląska
Obiekty Sportowe

Fojcik Meble Na Wymiar Ludwika Tunkla 1
41-707 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Ps Fitness Club Różyckiego 30
41-710 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Sklep Zoologiczny Wędkarski Reksio Joanny 17
41-703 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

F.u.h. Feluś Transport 1 Maja 324/20
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Planty Kowalskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Planty Kowalskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz 72 oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej Nowy Bytom dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Planty Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi bielszowice ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat