Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Szkoły Pomaturalne Planty Kowalskiego 3
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Planty Kowalskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Szkoły Pomaturalne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a przejazd upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi tele numer.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Auto Części Te-mot Karola Szymanowskiego 21
41-711 Ruda Śląska
Części Samochodowe

P.h.u. Joma Szpitalna 3
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Moroń Andrzej, Lek. Stomatolog. Gabinet Stomatologiczny Harcerska 20
41-706 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Studio Fryzjerskie Madlene Pokoju 1/2
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Ubezpieczenia Joanna Michalik Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Monx 1 Maja 18
41-706 Ruda Śląska
Sklepy

Firma Rac Wyzwolenia 153a
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Fabryka Słońca 42 1 Maja 39
41-706 Ruda Śląska
Solaria

Casablanca Pokoju 14
41-709 Ruda Śląska
Restauracje

Polski Koncern Naftowy Orlen Sa Stacja Paliw Nr 1394 Asfaltowa 3
41-708 Ruda Śląska
Stacje Paliw

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 Specjalnych Wiktora Bujoczka 2
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Auto-serwis Szyb Bartosza 1
41-700 Ruda Śląska
Blacharstwo I Lakiernictwo

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Planty Kowalskiego jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Planty Kowalskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej Nowy Bytom zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Planty Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

stowarzyszenie express taxi ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Policealne Studium Zawodowe Zsz Im. J. Markowej
Planty Kowalskiego 3, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat