Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Miejskie Przedszkole Nr 18

Miejskie Przedszkole Nr 18

Przedszkola Kazimierza 4
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Miejskie Przedszkole Nr 18, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Kazimierza i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Przedszkola zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taxi wojkowice do rudy slaskiej taksowka.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Shudokan Aikido Akademia Czarnych Pasów Magazynowa 35 a
41-700 Ruda Śląska
Sztuki Walki I Samoobrona

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Sa. Agencja Wyzwolenia 5
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Studio Szminka Planty Kowalskiego 4
41-709 Ruda Śląska
Salony Piękności

Tp Jastrząb Bielszowice Sportowców 22
41-711 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Biedronka - Nowy Bytom Piotra Niedurnego 1
41-709 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Us - Urząd Skarbowy Kokotek 6
41-700 Ruda Śląska
Urzędy Skarbowe

Dietetyk Wolności 99
41-700 Ruda Śląska
Dietetyka

Sklep Sportowy Mani Katowicka 1
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Studio Urody Orchidea Targowa 1
41-710 Ruda Śląska
Salony Piękności

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Halembska 7
41-706 Ruda Śląska
Wypożyczalnie

Drewnotechnologie Piotra Niedurnego 38B
41-709 Ruda Śląska
Tartaki

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci I Osób Niepełnosprawnych Jaskółka Wita Stwosza 2
41-705 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Kazimierza jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Kazimierza, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Miejskie Przedszkole Nr 18 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Miejskie Przedszkole Nr 18 Nowy Bytom przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Kazimierza prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi ruda taksowki slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Miejskie Przedszkole Nr 18

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Miejskie Przedszkole Nr 18
Kazimierza 4, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat