Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Miejskie Przedszkole Nr 18

Miejskie Przedszkole Nr 18

Przedszkola Kazimierza 4
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Miejskie Przedszkole Nr 18, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Kazimierza i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Przedszkola zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, radio taxi skorpion.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Shell Obrońców Westerplatte 22
41-710 Ruda Śląska
Stacje Paliw

Leiber-poland Sp. Z O.o. Magazynowa 33
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Nzoz Silvermed Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Gwj Serwis Spółka Akcyjna Szyb Walenty 32
41-700 Ruda Śląska
Energetyka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 Specjalnych Wiktora Bujoczka 2
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Dog Beauty By Szindler Czarnoleśna 17
41-709 Ruda Śląska
Salony Pielęgnacji Zwierząt

Medycyna Pracy - Post Medical Pocztowa 7
41-710 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Katowickie Zakłady Metalowe Domgos Katowicka 166
41-705 Ruda Śląska
Sklepy

Gotthard Szybowa 6a/11
41-705 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Mieszalnia Farb I Lakierów Kokota 5
41-710 Ruda Śląska
Hurtownie

Ohito Butiq Piotra Skargi 126
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Wakpol S.a. Maksymiliana Chroboka 36
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Kazimierza jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Kazimierza, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Miejskie Przedszkole Nr 18 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Miejskie Przedszkole Nr 18 Nowy Bytom przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Kazimierza prosto do celu Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

radio taxi ruda slaska numer telefonu

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Miejskie Przedszkole Nr 18

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Miejskie Przedszkole Nr 18
Kazimierza 4, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat