Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Online Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Huta Pokój

Huta Pokój

Huty, Przedsiębiorstwa Hutnicze Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Huta Pokój, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Piotra Niedurnego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Huty, Przedsiębiorstwa Hutnicze zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi pod spar.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Macpol Sp. Z O.o. Zabrzańska 26
41-708 Ruda Śląska
Hurtownie

Hala Widowiskowo - Sportowa W Nowym Bytomiu - Mosir Hallera 16b
41-709 Ruda Śląska
Obiekty Sportowe

Mks Pogoń Ruda śląska Czarnoleśna 12
41-709 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Prototype.pl - Intersieć Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Studio Urody Sandra Patron Słowików 16
41-705 Ruda Śląska
Salony Piękności

Jazz Cafe Kubiny 16
41-710 Ruda Śląska
Restauracje

Kwiaciarnia Nerina Korfantego 36
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Ad Styła. S.j. Aparaty Słuchowe Piotra Niedurnego 50d
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Astet Hurtownia Jajek Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Hurtownie

Elstal Sj Pphu Chorzowska 62
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Serwis Sprzętu Rtv Magazynowa 10
41-700 Ruda Śląska
Sprzęt Agd I Rtv

P.h.u. Fenix Kościuszki 3
41-709 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Piotra Niedurnego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Piotra Niedurnego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Huta Pokój dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Huta Pokój Nowy Bytom dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Piotra Niedurnego prosto do celu Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

numer tele

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Huta Pokój

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Huta Pokój
Piotra Niedurnego 79, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat