Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

Wyroby Hutnicze Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Piotra Niedurnego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Wyroby Hutnicze zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi godula taksowki ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Complex - Remonty - Wykończenia Latki 8a/7
41-703 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Pak-hurt Hurtownia Opakowań I Art. Biurowych Piotra Niedurnego 25
41-709 Ruda Śląska
Hurtownie

Inter-stop Chłopska 1
41-706 Ruda Śląska
Hotele, Motele, Noclegi

Vinyl Pub Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Południowy Koncern Energetyczny Sa Elektrownia Halemba Piotra Skargi 67
41-706 Ruda Śląska
Energetyka

Moon Butik Joanny 14 B
41-703 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Silnet.pl Pocztowa 5
41-710 Ruda Śląska
Drukarnie

Sklep Odzieżowy Adh Ula łowiecka 8
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Garnitury I Artykuły Wielobranżowe Piotra Niedurnego 33
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Tesco - Godula Goduli 45
41-703 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Pizzeria Vinci Solidarności 5/2
41-706 Ruda Śląska
Pizzerie

Fiskus Sp. Z O. O. Kancelaria Podatkowa Plac Niepodległości 5
41-703 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Piotra Niedurnego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Piotra Niedurnego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Nowy Bytom przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Piotra Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

koszt przejazdu taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Gzp Sp. Z O.o. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych
Piotra Niedurnego 79, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat