Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Nowy Bytom TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Nowy Bytom
Ekomineral Sp. Z.o.o

Ekomineral Sp. Z.o.o

Usługi Komunalne Chorzowska 41
41-709 Ruda Śląska, Nowy Bytom Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Ekomineral Sp. Z.o.o, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Nowy Bytom Ruda Śląska przy ulicy Chorzowska i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Usługi Komunalne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Nowy Bytom online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, siec taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Nowy Bytom:

Taxi » Ruda Śląska » Nowy Bytom » Dzwoń ☎ 666 388 830

Playgame Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Sklep Medyczno Ortopedyczny Jadwigi Markowej 7
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Firma Bart - Robert Bartodziej Imieli 2a
41-703 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Domex Rudzki Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Malinowy Dwór Radoszowska 4c
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Kamieniarstwo Wyzwolenia
41-707 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Centrum Kształcenia Kursowego Roma Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Rudzkie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Otwarte Drzwi Główna 11
41-700 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Biuro Rachunkowe Zakpol Nowy świat 11
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Goldek Sp. Z O.o. 1 Maja 213
41-700 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Eko Drozdów 1
41-717 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Obrem Stara 17
41-703 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Nowy Bytom Chorzowska jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Nowy Bytom ul. Chorzowska, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Ekomineral Sp. Z.o.o dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Ekomineral Sp. Z.o.o Nowy Bytom zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Chorzowska prosto do celu Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Nowy Bytom, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi west postoje

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Nowy Bytom, Ruda Śląska Ekomineral Sp. Z.o.o

Taxi Nowy Bytom, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Ekomineral Sp. Z.o.o
Chorzowska 41, 41-709 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat