Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Złomtrans Skup Złomu

Złomtrans Skup Złomu

Złom, Surowce Wtórne Radoszowska 46
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Złomtrans Skup Złomu, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Radoszowska i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Złom, Surowce Wtórne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taksowki ruda slaska przychodnia rejonowa.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Prot Midor Pracownia Protetyki Stomatologicznej Pawła Burszki 29
41-706 Ruda Śląska
Usługi Medyczne

Marek Wojewodzic Usługi Transportowe Oraz Koparko-ładowarką Zielińskiego 9/5
41-704 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Bodex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zabrzańska 9A
41-708 Ruda Śląska
Opakowania

Dorabianie Kluczy Zabrzańska 62 a
41-700 Ruda Śląska
ślusarze, Dorabianie Kluczy

Playgame Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Callistoshop Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Stanmax Poli Gojawiczyńskiej 4c 3
41-706 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Netpro Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Lombard Delta 1 Maja 236
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Gks Wawel Wirek Katowicka 1
41-710 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Moto-torres Sklep Motocyklowy Katowicka 162
41-705 Ruda Śląska
Motocykle, Motory

Jawi-med Pokoju 8a
41-709 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Radoszowska jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Radoszowska, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Złomtrans Skup Złomu dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Złomtrans Skup Złomu Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Radoszowska prosto do celu Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taksowki slask

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Złomtrans Skup Złomu

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Złomtrans Skup Złomu
Radoszowska 46, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat