Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota

Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota

Szkoły Podstawowe łukasiewicza 7
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy łukasiewicza i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Szkoły Podstawowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, wirek taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Jakubik Adam. Szkoła Tańca Bielszowicka 95
41-711 Ruda Śląska
Szkoły I Kursy Tańca

Kwiaciarnia Kochłowice Rynek Oświęcimska 143
41-707 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Pralnia Panda 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Pralnie

Salon Fryzjerski Meller Sabina Zmp 18
41-705 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Kwiaciarnia Floe Anna Pietrzyk Kłodnicka 56F
41-706 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Salon Kosmetyczny Sibella Floriana 10
41-703 Ruda Śląska
Salony Piękności

Obrem Stara 17
41-703 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Hallera 6
41-709 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Diesel Serwis. Morawski Kąpielowa 16
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Salon Fryzjerski Roberto 1 Maja 318 a/1
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

F.h.u. Oleńka Sienkiewicza 6
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice łukasiewicza jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. łukasiewicza, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio speed oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota Kochłowice zawiozą Cię taksówki Adam na ul. łukasiewicza Proponujemy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

plus ruda slaska tesco

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Szkoła Podstawowa Nr 18 Im. K. Damrota
łukasiewicza 7, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat