Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o.

Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o.

Ubezpieczenia, Odszkodowania Ludwika Tunkla 112a
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o., wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Ludwika Tunkla i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Ubezpieczenia, Odszkodowania zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, zamow taxi online.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Miejskie Przedszkole Nr 30 Im. Bajkowej Krainy Kokota 174
41-711 Ruda Śląska
Przedszkola

Klub Malucha - Uśmiech Od Ucha Do Ucha Teatralna 4
41-710 Ruda Śląska
żłobki

Pw Renoma Kokotek 6
41-700 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Piekarnia Do Dworca 1
41-707 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Gabinet Kosmetyczny Blanka Halembska 35
41-706 Ruda Śląska
Salony Piękności

Kancelaria Rachunkowa Alltax Sp. Z O.o. Jana Brzechwy 13B/2
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Poster Studio Reklamy Dariusz Piwoń Piaskowa 34
41-710 Ruda Śląska
Drukarnie

Hurtownia Warzyw I Owoców Stanisław Adamczyk Pionierów 2
41-711 Ruda Śląska
Hurtownie Spożywcze

Itachi Sushi Szczęść Boże 46
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Auto - Impex Zgryzek Opony, Wulkanizacja, Automechanika Pordzika 20
41-705 Ruda Śląska
Opony, Wulkanizacja

Polstar - Firma Importowo-handlowa Długa 2
41-707 Ruda Śląska
Pośrednictwo Handlowe

Pralnia Foka Sp.z O.o. Przedszkolna 6/4
41-712 Ruda Śląska
Pralnie

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Ludwika Tunkla jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Ludwika Tunkla, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz cennik speed taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o. dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o. Kochłowice dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Ludwika Tunkla Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taksi telefonu

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o.

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Rudzka Spółka Ubezpieczeniowa Sp. Z O.o.
Ludwika Tunkla 112a, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat