Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Restauracja Maciej

Restauracja Maciej

Restauracje Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Restauracja Maciej, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Restauracje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, radio taxi tesco ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

B&b Jeans Piotra Niedurnego 81
41-709 Ruda Śląska
Krawcy

Tp Jastrząb Bielszowice Sportowców 22
41-711 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Fricold Skowronków 12
41-717 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Rehavit K. Wojciechowski M. Habraszka S.c. Katowicka 32
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Tu Lis Ma Nore Cafe Wojska Polskiego 29
41-709 Ruda Śląska
Kawiarnie, Herbaciarnie

Netrunner świętojańska 8
41-706 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Zakład Krawiecki Kłodnicka 99/13
41-706 Ruda Śląska
Krawcy

Urząd Pocztowy Nr 11 Kokota 158
41-711 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Visions Optyk Piotra Niedurnego 30
41-709 Ruda Śląska
Optyk, Zakłady Optyczne

Urząd Pocztowy Nr 10 - Agencja Pocztowa 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Drewnotechnologie Piotra Niedurnego 38B
41-709 Ruda Śląska
Tartaki

Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Zdrowe życie Ballestremów 16
41-700 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Oddziałów Młodzieży Powstańczej jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Restauracja Maciej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Restauracja Maciej Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cena taxi express ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Restauracja Maciej

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Restauracja Maciej
Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat