Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego

Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego

Kancelarie Adwokackie I Radców Prawnych Oświęcimska 118
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Oświęcimska i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Kancelarie Adwokackie I Radców Prawnych zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań tele taxi ruda slaska przedszkole. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Kochłowice Zamów ☎ 666 388 830

Euro- Styl Sklep Z Odzieża Używaną Kłodnicka 99
41-700 Ruda Śląska
Odzież Używana

Plastpro Sp. Z O.o. Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Zpts Kolbiarz Sp.j. Malinowa 23a
41-707 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Szkoła Podstawowa Nr 28 Ryszarda Sprusa 4
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Qdizajn Jarosława Dąbrowskiego 26
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Spawmet Sp. Z O.o. Wytwórnia Materiałów Spawalniczych Kokotek 49
41-700 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. T. Kościuszki Hallera 12
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Urząd Pocztowy Nr 10 Jarosława Dąbrowskiego 8
41-710 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Kartki Okolicznościowe Na Zamówienie Rosa Romaniuk Miodowa 6
41-706 Ruda Śląska
Sklepy

Agencja Reklamy Alva 1 1 Maja 276
41-710 Ruda Śląska
Drukarnie

Biedronka - Kochłowice Radoszowska 4
41-707 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Studio Fotograficzne Grafia Floriana 6
41-703 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Oświęcimska jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Oświęcimska, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi skorpion postoje oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 dowieziemy Cię do Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego w Kochłowice taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Oświęcimska Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

numer telefonu tele taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Radłowski Wiesław, Radca Prawny. Kancelaria Prawa Gospodarczego

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat