Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Pub Banhof

Pub Banhof

Restauracje Dworcowa 2
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Pub Banhof, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Dworcowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Restauracje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi tele ruda slaska tesco.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik Wyzwolenia 36
41-707 Ruda Śląska
Salony Piękności

Sala Zabaw Pinokio Różyckiego 30
41-710 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Zespół Szkół Nr 5 Jankowskiego 2
41-706 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Silesia Job Center Sp. Z O. O. Jadwigi śląskiej 27
41-706 Ruda Śląska
Pośrednictwo Pracy

Domex Rudzki Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Vinyl Pub Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Kamieniarstwo I. I R. Mazurkowscy Chorzowska 46a
41-709 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Endo-dent Katowicka 43/03
41-710 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Truszczyńscy - Finanse S.c. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Pec - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Zabrzańska 38
41-700 Ruda Śląska
Dostawcy Mediów

Lensoptyk 1 Maja 370A
41-700 Ruda Śląska
Optyk, Zakłady Optyczne

Zespół Szkół Muzycznych I I Ii St. Piotra Niedurnego 36
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Artystyczne I Muzyczne

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Dworcowa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Dworcowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Pub Banhof dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Pub Banhof Kochłowice dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Dworcowa prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

ruda slaska pyrzowice taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Pub Banhof

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Pub Banhof
Dworcowa 2, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat