Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Przychodnia Bracka Polska-wirek

Przychodnia Bracka Polska-wirek

Przychodnie I Poradnie Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Przychodnia Bracka Polska-wirek, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Przychodnie I Poradnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, Taxi Tele.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Pb Soft Zabrzańska 66a/6
41-700 Ruda Śląska
Oprogramowanie

śląski Paryż Kłodnicka 56e
41-706 Ruda Śląska
Odzież Używana

Zakład Rozbioru Drobiu Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Wte Modernizacja Oczyszczalni ścieków Orzegów Bytomska
41-704 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Polski Związek Motorowy - Turystyka Motorowa Solidarności 23
41-706 Ruda Śląska
Sprzedaż Winiet

Atelier - Pracownia Fryzjerska 1 Maja 208
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Gold-test Hallera 20
41-709 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Gaz - Serwis Solidarności 5/4
41-706 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Sklep Spożywczy Non Stop Księdza Józefa Niedzieli 13
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Rudzkie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Nie Jesteś Sam Jana Matejki 2b
41-701 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Dom Kultury Inny Oświęcimska 87
41-707 Ruda Śląska
Ośrodki Kultury

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Oddziałów Młodzieży Powstańczej jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Przychodnia Bracka Polska-wirek dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Przychodnia Bracka Polska-wirek Kochłowice zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Oddziałów Młodzieży Proponujemy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taksowka lotnisko pyrzowice

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Przychodnia Bracka Polska-wirek

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Przychodnia Bracka Polska-wirek
Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat