Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tania Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes

Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes

Kościoły I Parafie Ludwika Tunkla 2
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Ludwika Tunkla i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Kościoły I Parafie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi west ruda slaska godula.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Kochłowice Zamów ☎ 666 388 830

Szkoła Podstawowa Nr 11 Bielszowicka 108
41-711 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Domowe Przedszkole Rogozińskiego 2
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Galanteria Wiktoria Solidarności
41-706 Ruda Śląska
Galanterie

Stowarzyszenie Otwarte Serca Rodziców I Przyjaciół Uczniów Niepełnosprawnych Zespołu Szkół Specjal Tadeusza Sygietyńskiego 6
41-710 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Biedronka - Bykowina Wilka 4
41-705 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Studio Urody Orchidea Targowa 1
41-710 Ruda Śląska
Salony Piękności

Multiagencja Ubezpieczenia Karola Goduli 32
41-703 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Restauracja Katarzynka Ignacego Kaczmarka 1
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Melisa Sandra Rychlewska Kubiny 14
41-710 Ruda Śląska
żywność Ekologiczna, Zdrowa żywność

Bar Omega Warsztatowa 5
41-707 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

A Perfect Image Studio Wirecka 103 B
41-707 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Gsu Zdrowie Ludwika Tunkla 112a
41-707 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Ludwika Tunkla jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Ludwika Tunkla, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio skorpion oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi poblizu ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Parafia Kochłowice - Kościół Pw. Trójcy Przenajświętszej Sanktuarium Matki Bożej Z Lourdes

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat