Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji

Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji

Klimatyzacja Samochodowa żymły 22
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy żymły i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Klimatyzacja Samochodowa zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi west postoje.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Kamieniarstwo Dynkmal 1 Maja 58
41-706 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Salon Fryzjerski Look Piechy 6
41-704 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Z.p.h. Daw-rek Krótka 4
41-710 Ruda Śląska
Opakowania

V-tech Telefony Gsm 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Telefony Komórkowe

Pomoc Drogowa Usługi Transportowe Pawła Kubiny 31/15
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Szkoła Podstawowa Nr 21 Im. W. Pluty Ludwika Tunkla 125
41-707 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Rodzinny Dom Dziecka Nr 1 Broniewskiego 8
41-711 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Mar-speed Kopalniana 8/3
41-707 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Jar-bos Sienkiewicza 11/6
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Miejskie Przedszkole Nr 38 Astrów 5
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

Krystyna Sówka Optyk Jarosława Dąbrowskiego 7
41-710 Ruda Śląska
Optyk, Zakłady Optyczne

Jasminum Kwiaciarnia Plac Jana Pawła Ii 4/2
41-700 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice żymły jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. żymły, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio west oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. żymły Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

darmowy taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Musialski Adam. Naprawa I Serwis Klimatyzacji

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat